Odmień swój salon i pokój w tych kilku prostych krokach!

Co należy zrobić kiedy nie jesteśmy zadowoleni z wystroju naszego pokoju lub salonu, bądź też pragniemy po latach odświeżyć stylizację? Tak się zdarza, a przecież nie każdego stać na wymianę foteli, krzeseł, stołu, łóżka, czy odremontowanie ścian i podłogi. Na szczęście istnieją sposoby na to jak osiągnąć zauważalną zmianę relatywnie niskim kosztem.

Łóżka i kanapy
Łóżka i kanapy, których wygląd przestał nam się podobać albo ich obicie z czasem wypłowiało, łatwo odmienić i ożywić za pomocą kolorowych poduszek lub nowego koca. Takie rozwiązanie zgrabnie łączy wygodę z atrakcyjnością wizualną.

Podłoga
Źle zadbaną lub po prostu nijaką podłogę uratuje niewielki ozdobny dywanik; zależnie od naszych preferencji można tu wybrać staromodne, pstrokate wzory lub nowoczesne futro, popielate albo cętkowane.

Ściany
Na ścianie można powiesić obraz, niewielką półeczkę z kwiatkiem, książkami czy inną ozdobą, w ostateczności pokryć ją fototapetą.

Wykończenia
Nowy klosz do żyrandola i żarówka świecąca kolorowym światłem odmieni i ociepli nastrój naszego pokoju wieczorową porą, zaś puste półki, stoliki i inne miejsca możemy ozdobić rozmaitymi tanimi drobiazgami, do kupienia nawet w sklepach z rodzaju „wszystko po dwa złote”.

Możliwości jest mnóstwo i każdy z Was będzie zadziwiony jak wiele można uzyskać stosunkowo niewielkim nakładem sił i kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *